Informacija apie įmonės pavadinimo pasikeitimą

Pranešame, kad nuo 2012 m. liepos 13 d. UAB „OPIC BALTIJA“ keičia pavadinimą į UAB „ETENDERS BALTIJA“. Kiti rekvizitai lieka nepakitę:

UAB „ETENDERS BALTIJA“
J. Galvydžio g. 3, 08236 Vilnius
Įmonės kodas 300989649
PVM mokėtojo kodas: LT100003392717
Tel. 8 5 2652139
Faks. 8 5 2652785
El. P. info@viesujupirkimu.lt
www.etenders.lt

Specializuoti viešųjų pirkimų mokymai

UAB „OPIC BALTIJA“ kartu su VšĮ „Viešųjų pirkimų agentūra“ organizuoja specializuotus viešųjų pirkimų mokymus tiekėjams ir perkančiosioms organizacijoms. Mokymų kalendorių rasite čia.

Viešųjų pirkimų skelbimų portalas www.etenders.lt jau veikia!

Viešųjų pirikimų skelbimų portalas www.etenders.lt pradėjo savo veiklą ir kviečia visus tiekėjus, dalyvaujančius ar ketinančius dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, registruotis 14 dienų nemokamai prenumeratai.

Portalo www.etenders.lt nauda Jums:

  • Lietuvos viešųjų pirkimų prenumeratoriams pateikiame tiesiogines nuorodas į pirkimo dokumentus ir registraciją dalyvauti elektroniniuose pirkimuose.
  • Neribojame prenumeruojamų kategorijų skaičiaus.
  • Viešųjų pirkimų skelbimų prenumeratorius gali susikurti iki 4 vartotojų be papildomų mokesčių.
  • Suteikiame galimybę informaciją prenumeruoti pagal raktinius žodžius.
  • Konsultuojame pasirenkant prenumeratos kategorijas – išanalizuojame įmonės veiklą ir pasiūlome tinkamiausias kategorijas.
  • Galimybė naudotis paieška visoje portalo duomenų bazėje ir visose kategorijose, naudojant įvairius paieškos kriterijus.
  • Suteikiame specialias sąlygas dalyvauti konsultaciniuose seminaruose apie viešuosius pirkimus.
  • Palankiomis sąlygomis teikiame konsultacines paslaugas (rengiame pasiūlymus, pretenzijas, konsultuojame viešųjų pirkimų teisės klausimais bei kt.).

Portale www.etenders.lt prenumeruojamų kategorijų 2011 m. statistika!

2011 m. viešųjų pirkimų skelbimų statistika pagal atskiras kategorijas!

Portale www.etenders.lt prenumeruojamos kategorijos remiasi viešuosiuose pirkimuose tarptautiniu mastu naudojamu Bendruoju viešųjų pirkimų žodynu (angl. Common Procurement Vocabulary – CPV). Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas yra daugiau nei 8 000 produktų ir paslaugų kodų katalogas. Šio kodo pagalba yra lengviau identifikuoti perkamus produktus ir paslaugas. Sąraše pateikiamos išryškintos standartinės portale prenumeruojamos kategorijos su skaitmeniniu kodu. Daugiau...